× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Yurtdışında İngilizce Kursu Maliyeti Ne Kadardır?

İngilizce kursu katılımıyla İngilizce öğrenmek isteyenler, yurtdışı deneyimlerini daha cazip ve etkili görmekte. Fakat kurs fiyatları ve yurtdışı maliyetleri de ciddi oranda yüksektir. Uygun fiyatlarda kurs arayışına girenler, yurdışında eğitim almak istediklerinde; en azından eğitim süresi, konaklama maliyeti, yolculuk tutarları, kurs katılım ücreti ve pasaport-vize bedelini heaba katmak zorundadır.

Özellikle uzun süre eğitim görmek isteyenler, katlanarak artan maliyetlerle dil öğrenebileceklerdir. Yine de uzun süreli eğitimler, toplam tutar olarak yüksek olsa da ortalama alındığında birim fiyat açısından daha uyguna gelmektedir.

Hal böyle olunca, yurtdışında dil eğitimi almak ulaşılması zor bir hedef haline geliyor. Fakat ülkemize yakınlığı nedeniyle Malta her zaman yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyenler tarafından daha çok tercih edilen kurslar arasında yer almaktadır. Yüksek eğitim standartları, ekonomik dil okulu fiyatları, geniş dil okulu seçenekleri ve uygun iklimi ile yurtdışında İngilizce eğitimi düşünenler için hem kaliteli hemde oldukça ekonomik olması nedeniyle oldukça cazip. Malta kurs maliyeti fiyat olarak da İngiltere’de eğitim almak isteyenlere göre daha ekonomiktir.  İngilizce eğitimini uygun fiyatlardan almak isteyenler için yaz aylarında konaklama maliyetleri biraz yükselse de genel ortama olarak fiyatları gayet  makul düzeylerde.

Bizler The American olarak sizlere yurtdışına çıkmadan, İngilizce kursu olarak, dersliklerimiz içerisinde yurtdışı deneyimi yaşatıyoruz.

Nasıl mı ?

Arayın, anlatalım : 0212 297 82 92