× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Hakkımızda

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4
Hakkımızda

25 yıllık uzun yolda The American tecrübeleri ve gelişimi...

“İngilizce öğrenmek için servet ödemenize gerek yok!
Konuşana kadar eğitim alın”

The American

The American 1998 yılından beri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan ISO 9001:2008 belgesine sahip resmi bir yabancı dil kursudur.

”Uygun fiyata Kaliteli eğitim” sloganıyla herkesin ulaşabileceği rakamlarda ve herkesin katılabileceği zaman dilimlerinde yabancı dil eğitim programlarını konuşma garantili olarak sunan, İstanbul ‘daki tek dil kursudur. Şubeleşerek büyümeyi tercih etmeyen, butik kalmayı ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürülebilir kılmaya çalışan, konusunda uzman gerçek eğitimciler kullanan kurumumuz İngilizce konuşma garantisi vermektedir.

1
Yıllık Tecrübe
1
Mezun Sayısı
1
Mevcut Katılım
1
Kurumsal Proje

Ne Yapıyoruz?

”İngilizce konuşmak için yurt dışına gitmeye gerek yok” sloganıyla herkesin ulaşabileceği rakamlarda yabancı dil eğitim programlarını şehrin merkezinde size uygun zaman dilimlerinde ve ulaşılabilir rakamlarla ve üstelik konuşma garantili olarak yapan tek dil kursudur.

 

Şehrin tam ortasında metro ile metrobüsün kesiştiği yerde iş çıkışında kolay erişebileceğiniz bir noktada, bütçenize uygun rakamlarla klasik kurs anlayışının ötesinde sizleri konuşturmaya odaklayan özel metoduyla çok daha kısa sürede çok daha kalıcı olarak öğrenmenizi sağlayan The American ezberinizi bozacak bir öğretmen kadrosuyla bireysel ve kurumsal eğitim hizmet anlayışını uzun yıllardır başarısı kanıtlanmış bir modelle devam ettirmektedir.

25 Senelik Tecrübe..