× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Yurt Dışı İngilizce Kursu

Yurt dışı İngilizce kursu son zamanlarda çok fazla araştırılmaktadır. Ülkemizde de İngilizce kurslarının kalitesi yüksek olsa da eğer imkan varsa yurt dışında eğitim almak hem çok daha hızlı bir şekilde İngilizceyi öğrenmenizi sağlamakta hem de konuları tam anlamı ile öğrenmenizi sağlamaktadır. Yurt dışında eğitim almanın bir diğer avantajı da sosyal anlamda olmaktadır. Yurt dışına çıktığınızda sadece eğitim almakla kalmayıp aynı zamanda sosyal çevrenizi de genişletmeniz mümkündür. Sizin gibi eğitim almak için yurt dışına çıkmış olan diğer insanlar ile tanışmanız ve gittiğiniz ülkede yaşayan insanlar ile tanışmanız da mümkündür. Tabii ki bu da sizlere doğal bir alıştırma imkanı vermektedir. Öğrendiklerinizi aynı anda uygulamak konuların çok daha iyi öğrenilmesini sağlamakta ve öğrendiklerinizin pekiştirilmesini de kolaylaştırmaktadır.

The American olarak yurt dışı İngilizce kursu imkanı da sağlamaktayız. Sizlerin İngilizceyi tam olarak öğrenebilmesi için gerekli olan her türlü hizmeti vermekteyiz. Kursumuz bu alanda hizmet gösteren en köklü kursların başında gelmektedir. Bu noktada ihtiyaçlarınız en doğru şekilde belirlenmekte ve giderilmektedir. Bu konuda her türlü desteği firmamızdan almanız mümkündür.

 

Yurt Dışı İngilizce Kursu Avantajı Nedir?

Yurt dışı İngilizce kursu almak isteyenlerin en merak ettiği konu tabii ki yurt dışında eğitim almanın ne tür bir avantajı olduğudur. Tabii ki bu noktada yurt dışında İngilizce eğitimi almanızın çok fazla faydası vardır. Bunların başında tabii ki yabancı insanlar ile birebir konuşma imkanı gelmektedir. Bu sayede çok daha kısa bir sürede çok daha doğru şekilde İngilizceyi öğrenme imkanı elde edersiniz. Bunun yanında bölgenin kültürü ile de baş başa kalacağınız için İngilizceyi anlamanız kolaylaşır. Yurt dışında eğitim veren öğretmenlerimiz tabii ki o bölgede yetişmiş ve büyümüş olan insanlardır. Ana dili İngilizce olduğundan da dile en hakim insanlar olmaktadır. Bu noktada sizlere çok daha iyi bir eğitim sunmaktadır.

Yurt dışında eğitim almanın bir diğer avantajı da sosyal olarak kendinizi geliştirme imkanınızın olmasıdır. Yeni insanlar ile tanışma, bu insanlar ile İngilizce konuşarak İngilizcenizi pekiştirme şansınız olur. Son olarak alışveriş gibi günlük işlemler hakkında uygulayarak öğrenme imkanı elde edersiniz. Bu da öğrenmenin çok daha kolay ve kalıcı olmasını sağlar.

 

Yurt Dışı İngilizce Kursu Süreci Nasıl İşler?

Yurt dışı İngilizce kursu almak istediğinizde süreç biraz da sizin ihtiyacınıza göre işlemektedir. Sizin istediğiniz şekilde eğitim süreci belirlenmektedir. Bu noktada isterseniz direkt olarak yurt dışına gitmeniz ve orada eğitim almanız mümkündür. İsterseniz de ilk olarak ülkemizde temel seviyede İngilizce öğrenip, yurt dışına çıktığınızda kendi başınıza en azından günlük işlerinizi halledebilir duruma geldikten sonra yurt dışına çıkmanız ve İngilizcenizi orada geliştirmeniz de mümkündür. Kursumuz bu noktada sizleri özgür bırakmakta ve istediğiniz şekilde ilerlemenize olanak tanımaktadır. The American kursumuz;

 • Yurt dışı eğitimi almak istediğinizde gerekli olan tüm süreçler konusunda uzmandır. Sizlere de bu uzmanlığını yansıtmakta ve süreç boyunca sizlere gerekli olan tüm desteği sağlamaktadır.
 • Kursumuz ister tamamen yurt dışında isterseniz önce ülkemizde sonra yurt dışında şeklinde gerekli eğitimleri sunabilmektedir.
 • Süreç boyunca kalacak yer gibi konularda da gerekli olan desteği sağlamaktadır. Bu tür konularda da alt yapısı hazırdır.
 • İngilizceyi tam olarak öğrenmeniz sağlanmaktadır. Yurt dışında doğal bir alıştırma ortamı olmaktadır. Bu da çok daha kısa sürede çok daha iyi şekilde İngilizceyi öğrenmenizi sağlamaktadır.
 • Eğitmenlerimiz hem ülkemizde hem de yurt dışında bu konuda gerekli olan eğitimleri almış olan uzman kişilerden oluşmaktadır. Sizlerin her türlü ihtiyacına bu noktada gerekli olan cevabı sunmaktadır.
 • Bu kursa yazılmak istediğinizde süreç hakkında gerekli olan bilgilendirmeler yapılmakta ve nasıl bir yol izleneceği sizinle beraber kararlaştırılmaktadır.

Yurt dışında eğitim almak istediğinizde The American kursumuz sizlere gerekli olan tüm hizmeti vermektedir. Süreci de sizin için en ince şekilde yönetir. Tüm süreçler uzman bir kişi eşliğinde devam eder. Gerekli olan resmi evrakları hazırlama konusunda da sizlere gerekli olan danışmanlık sağlanır. Yurt dışı İngilizce kursu araması yaptığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmet sizlere en iyi şekilde sunulur.

 

En İyi Yurt Dışı İngilizce Kursu

Yurt dışı İngilizce kursu araması yaptığınızda karşınıza tabii ki çok fazla firma çıkmaktadır. Bu firmalar içerisinden iyi bir firma seçmek bu konuda çok önemlidir. Hem mağdur olmamanız için hem de bu alanda iyi bir eğitim almanız için mutlaka iyi bir firma da seçmeniz gerekmektedir. Firma seçimi yaparken bu noktada mutlaka aşağıdaki şartlara dikkat etmelisiniz.

 • Firma yurt dışındaki süreci iyi bir şekilde planlamalıdır. Mutlaka yurt dışında gerekli olan bağlantıları olmalıdır. Sizleri orada mağdur etmemelidir.
 • İngilizce eğitimi kadar bu eğitimde kalacak yer gibi unsurlar da önem taşımaktadır. Bu yüzden mutlaka bu tür konularda da gerekli olan desteği sağlamalıdır.
 • Sizin yurt dışına çıkmanız ve eğitim almanız için gerekli olan resmi evrakları hazırlama konusunda uzman olmalıdır. Sizlere bu süreçte gerekli olan desteği sağlamalıdır.
 • Mutlaka hem ülkemizde alacağınız eğitimler hem de yurt dışında alacağınız eğitimler için uzman bir ekiple çalışmalıdır. Ekip ile anlaşabilmeniz için hem Türkçe hem de İngilizce bilen bir ekiple çalışmalıdır.
 • Yurt dışına çıktığınızda sorun yaşamamanız için gerekli olan desteği sunmaya devam etmelidir. Bu noktada da gerekli olan imkanları sizlere sağlamalıdır.
 • İngilizceyi tam olarak öğrenmenizi sağlamalıdır. Özellikle yurt dışına çıktığınızda gerekli olan ortamı oluşturmalı ve sosyalleşmenizi sağlamalıdır. Bu sayede öğrendiklerinizi canlı şekilde uygulama imkanı sunmalıdır.
 • Gerekli olan kaynakları mutlaka sizlere vermelidir. Basılı materyaller konusunda sizlere gerekli olanları mutlaka sunmalıdır.
 • Kurs süreçler hakkında tüm bilgileri sizlere vermelidir. Süreç boyunca karşılaşabileceğiniz problemleri önceden ön görmeli ve bunlar hakkında sizlere gerekli olan bilgilendirmeyi sağlamalıdır.

The American kursumuz tüm bu noktalara dikkat etmekte ve sizlere olabilecek en iyi Yurt dışı İngilizce kursu deneyimini sunmaktadır. Kursumuz bu alanda uzman olan bir ekiple çalışmaktadır. Aynı zamanda bu alanda hizmet veren en köklü firmaların da başında gelmektedir. Bu sayede sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamaktadır.

Yurt Dışı İngilizce Kursu Fiyatları

Yurt dışı İngilizce kursu hakkında en çok sorulan soru ise fiyatlar olmaktadır. Tabii ki bu kursun ücreti diğer kurs türlerine göre daha pahalıdır. Fakat ekonomik olarak durumunuz bu eğitime yetiyorsa sizlere çok fazla fayda sağlamaktadır. İngilizceyi çok daha iyi öğrenme ve farklı bir kültürü tanıma imkanı vermektedir. Bu kurslar sayesinde yurt dışına çıkarken tamamlamanız gereken yasal işlemler de kolaylaşmaktadır. Kurslar sizlere bu tür konularda da gerekli olan danışmanlığı sağlamaktadır. Tabii ki bu noktada sizlere sabit bir fiyat verilmesi mümkün olmamaktadır. Fiyat bilgisi almak için The American kursumuz ile iletişime geçebilir veya direkt olarak kursumuza gelerek bilgi alabilirsiniz. Ekibimiz hem bu kursumuz hakkında gerekli olan bilgileri verecek hem süreci ayrıntılı olarak anlatacak hem de fiyat bilgisini sizlere sunacaktır.