× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Şişli İngilizce Kursu

İngilizce kurslarına olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Günümüzde İngilizce en önemli dillerden birisidir. Hangi alanda ilerlemek isterseniz isteyin mutlaka karşınıza çıkacak olan dillerden birisi olmaktadır. Bu noktada tabii ki İngilizceyi öğrenmek için en iyi yöntemlerden birisi de İngilizce kurları olmaktadır. İnsanlar da farklı bölgelerde İngilizce kurslarını araştırmaktadır. Bu noktada Şişli İngilizce kursu araması da çok fazla yapılmaktadır. İnsanlar iyi bir şekilde İngilizce öğrenmek için iyi bir kurstan eğitim almak istemektedir. Bu yüzden farklı kurslara bakmaktadır.

The American kursumuz da bu noktada sizlere hizmet veren kurslardan birisidir. Kursumuz bu alandaki en köklü eğitim kurumlarının başında gelmektedir. Şişli İngilizce kursu araması yaptığınızda mutlaka karşınıza çıkacak olan kurumlardan birisi olmaktadır. Kurumumuz İstanbul’un her yerinden İngilizce öğrenmek isteyen kişileri ağırlamaktadır. İnsanlara da İngilizceyi öğretene kadar uğraşmaktadır. Firmamız için en önemli husus sizin İngilizce öğrenmeniz olmaktadır.

 

Şişli İngilizce Sınavlara Hazırlık Kursu

Şişli İngilizce kursu araması yapan birçok insanın da hedefi İngilizce sınavları geçmek olmaktadır. Özellikle akademik alanda ilerlemek isteyen kişilerin pek çok sınava girmesi gerekmektedir. Bunların arasında İngilizce sınavlar da bulunmaktadır. Başta devlet kurumları olmak üzere farklı kurumlarda çalışmak için de sizlerden İngilizce sınavlarına girmeniz beklenebilmektedir. Yurt dışında eğitiminize devam etmek istediğinizde de yine İngilizce sınavları karşınıza çıkmaktadır. Tabii ki bu noktada ilk olarak odaklanacağınız konu hızlı bir şekilde sınavdan yüksek puan almak olmaktadır. Tabii ki İngilizce öğrenmek de önemlidir. Fakat sınavlar sürekli olarak yapılmadığından dolayı bu durumda öncelikli hedef sınavdan yüksek almak olmaktadır. The American olarak sizlere bu konuda da gerekli yardımı sunmakta ve eğitimi vermekteyiz. İngilizce alanında YDS, YÖKDİL, TOEFL gibi pek çok sınav bulunmaktadır. Kurumumuz tüm bu sınavlar için sizlere gerekli olan eğitimi vermektedir.

The American olarak sizlerin sınavlarınızda büyük bir başarı elde etmesini istemekteyiz. Bu noktada;

 • Girmek istediğiniz sınava göre özel bir plan hazırlamakta ve sizlerle aynı sınava girecek olan insanları aynı gruba almaktayız.
 • Gireceğiniz sınavın geçmişte çıkmış soruları sizlerle beraber çözülmektedir. YDS, YÖKDİL, TOEFL gibi sınavların çıkmış sorularına bakılmaktadır. Bu tür sınavlarda genelde aynı tarzda sorular çıkmaktadır. Çıkmış sorular bu noktada büyük bir öneme sahiptir.
 • Kursumuz tabii ki sadece çıkmış sorular ile yetinmemektedir. Sizlere bu konuda pek çok kaynak vermektedir. Bu kaynaklar üzerinden alıştırma yapabilmenizi ve konuları tamamen pekiştirmenizi sağlamaktadır.
 • Sınav taktikleri diye geçen sınavda soruları çözmenize yardımcı olan ipuçlarını sizlerle paylaşmaktadır. Bu sayede kolay bir şekilde soruları yapmanız sağlanmaktadır.
 • Kursumuz alanında uzman olan ve sınavlarda çokça tecrübesi olan bir ekipten oluşmaktadır. Bu noktada sizlere sınav hakkında her türlü eğitimi ve bilgiyi verebilmektedir.

Kursumuz hazırlandığınız sınavdan beklediğiniz puanın bile üstüne bir puan almanızı sağlamaktadır. İlerlemek istediğiniz alanda İngilizcenin bir problem olmasının önüne geçmektedir.

 

İngilizce Kursu Seçimi

Şişli İngilizce kursu aramanızda dikkat etmeniz gereken hususlardan bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat etmek iyi bir eğitim almanızı ve İngilizceyi tam olarak öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu noktada;

 • Firma mutlaka alanında uzman bir ekiple hizmet vermelidir.
 • Firma sizlere gerekli olan kaynakları da sağlamalıdır.
 • Kursta mutlaka telafi eğitimleri olmalıdır. Anlamadığınız konular için ücretsiz olarak tekrar eğitimleri sunulmalıdır.
 • Sınavlar için kurs özel programlar yapmalıdır. Sınavlara yönelik olarak da eğitim vermelidir.
 • Konuşma, yazma ve okuduğunu anlama gibi konularda alıştırma eğitimleri yapmalıdır. Bu sayede tam olarak öğrenmeniz ve öğrendiklerinizin de kalıcı olması sağlanmalıdır.
 • Sınavda başarısız olmanız durumunda ücretsiz bir şekilde veya uygun bir fiyatla tekrar eğitim verilmelidir.
 • Kursun destek ekibi de iyi olmalıdır. Sizlere sorduğunuz sorular hakkında mutlaka doyurucu bilgiler vermelidir.
 • Son olarak ödeme seçeneklerinde de gerekli olan kolaylık sağlanmalıdır. Farklı ödeme yöntemleri olmalı ve fiyatlar da rakiplerine göre uygun olmalıdır.

The American kursumuz tüm bu hususlara dikkat ederek eğitimlerini planlamaktadır. Sizlerin sorunsuz bir eğitim almasını sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Gerek sınavlara hazırlık için gerekse de İngilizceyi öğrenmek için gelmiş olun sizlere en iyi eğitimi vermektedir. Anlamadığınız bir konu olması durumunda gerekli telafiyi de sağlamaktadır. Bu noktada paradan önce sizlerin öğrenmesini önceliklerinde bir numaraya koymaktadır. Bu sayede sizlere bu alandaki en iyi eğitimi vermektedir.

 

Şişli En İyi İngilizce kursu

Şişli İngilizce kursu araması yaptığınızda karşınıza onlarca eğitim kurumu çıkmaktadır. Tabii ki bu kurumların içerisinde iyi bir eğitim veren kurumlar olduğu gibi iyi eğitim vermeyen, verdiğiniz paranın hakkını sunmayan kurumlar da bulunmaktadır. Bu noktada iyi bir araştırma yapmanız ve iyi bir kuruluştan hizmet almanız büyük bir önem kazanmaktadır. Firmamız sizlere her zaman en iyisini sunmak için çalışan eğitim kurumlarından birisidir. The American olarak bu alanda hizmet veren en köklü firmaların başında gelmekteyiz. Bu noktada tabii ki tecrübemizi de kullanarak sizlere en iyi eğitim planını sunmaktayız. Kursumuzda;

 • Alanında uzman olan, İngilizce hakimiyeti yüksek olan ve bu alanda gerekli eğitimleri almış olan öğretmenler ile çalışılmaktadır.
 • Kursumuz gerekli olan tüm kaynakları sizlere sağlamaktadır. Kaynaklar ile hem kendi kendinize çalışmanız sağlanmakta hem de konuları daha iyi pekiştirmeniz ve kalıcı şekilde öğrenmeniz sağlanmaktadır.
 • Kursumuz anlamadığınız konularda tekrar eğitimleri de sunmaktadır. Daha önce de belirtiğimiz gibi kursumuz için paradan önce sizlerin öğrenmesi gelmektedir. Sizlere konular tam anlamı ile öğretilene kadar gerekli olan çalışma yürütülmektedir.
 • Kursumuz tüm sınav türleri için özel bir program oluşturmaktadır. Girmek istediğiniz sınav tarihine göre plan yapmaktadır. Bu sayede sizler sınava yetiştirilmektedir. Sınavlara girmek için kursumuza geldiğinizde de sizlere en iyi seçenekler sunulmaktadır.
 • Kursumuz olabildiğince uygun fiyatlar ile eğitimleri sunmaktadır. Sizlerin bütçesini de mutlaka göz önünde bulundurmaktadır.

The American olarak Şişli İngilizce kursu araması yaptığınızda gerekli olan her türlü imkan sunulmaktadır. Gerek İngilizce öğrenmek için başvurmuş olun gerekse de sınavlardan yüksek puan almak için başvurmuş olun kursumuz sizlere gerekli olan eğitimi sunmaktadır.

 

Şişli İngilizce Kursu Fiyatları

Şişli İngilizce kursu araması yapanların merak ettiği konulardan birisi de tabii ki fiyatlar olmaktadır. İnsanlar bir eğitim almak istediklerinde bunun fiyatını da merak etmektedir. Kursumuz fiyatlar konusunda sizlere her zaman en uygun seçenekleri sunmaktadır. Sizlerin iyi bir şekilde İngilizce öğrenmesini sağlamak ve bu alanda iyi bir firmadan hizmet almasını sağlamak için fiyatlarını da olabildiğince düşük tutmaktadır. Tabii ki bu noktada sabit bir fiyat verilmesi mümkün olmamaktadır. Girmek istediğiniz kursa göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu noktada en doğru fiyat bilgisini almak için ekibimiz ile iletişime geçmeniz mümkündür. Ekibimiz hem kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi sunacak hem de fiyatlarımız hakkında gerekli olan bilgileri verecektir. Fiyatların yanında ödeme seçenekleri ile ilgili de bilgileri sunacaktır. Yukarıda da belirtiğimiz gibi firmamız için her zaman öncelik sizin İngilizce öğrenmeniz olmaktadır. Bu yüzden ödeme konusunda sizlere olabilecek her türlü imkan sunulmakta ve bu konuda bir problem yaşamanızın önüne geçilmektedir.