× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Şişli Ingilizce Kursları ve The American

Şişli Ingilizce kursları arasında bir numara olan kurumumuz Mecidiyeköy meydanda kolay ulaşım seçeneklerine sahip bir lokasyondadır.

Şişli’deki yabancı dil kursları arasında farklı bir yeri olan yabancı dil kursumuz, sıra dışı metotlar kullanarak öğrencilerin “konuşma gelişimine” odaklanır.

Şişli YDS kursu başlığı altında yaptığımız YDS programımızda öğrencilerin YDS ‘de skor artırmalarına yönelik çalışmalara yapılır.

Avrupa yakası İngilizce kurslarında bulunmayan bir özellik olarak sihirli sonuçlar elde ettiğimiz farklı bir metot kullanılır.

Ekonomik kurs mentalitesiyle katılımcılarına, tamamen ticari olmaktan uzak kalarak faydacı bir yapı sunar.

“Şişli belediyesi ingilizce kursu bile bizden daha uygun fiyatlı değildir” sloganıyla yayınladığımız kampanyalar hakkında merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. İletişim

Katılımcılar, oluşumumuzu Şişli Ingilizce kursları arasında şampiyon olarak isimlendiriyorlar. Bu farkla kalitemizi de ortaya koymuş bulunmaktayız.

Şişli Ingilizce Kursları içinde en iddialı fiyatlar!

Aramıza katılmak isteyen katılımcı adaylarımıza tavsiyemiz : Şişli ingilizce kursları hakkında lütfen fiyat araştırması yaptıktan sonra bizi arayınız. Çünkü farkı biliyoruz ve mevcut fiyatların farkındayız.

Şişli belediyesi yabancı dil kursları bölgenin en ucuz kursu olmasına rağmen biz onlardan daha uygun olduğumuzu iddia ediyoruz.

YDS kursları şişli bölgesinde çok fazla olmamakla birlikte kurumumuzda YDS sınavına yönelik etkin çalışmalar yapılmaktadır.

şişli yabancı dil kursları arasında ingilizce kurs algısın tamamen değiştiren kurumumuzda magic method kullanılmaktadır.

Şişli ingilizce konuşma kulübü olarak da bizi bilenler bilirler çünkü sadece konuşmaya yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Özel ders kapsamında hizmetimiz bulunmakta olup, bire bir kişiye özel yabancı dil hizmeti kurumumuzda verimektedir.

Şişli halk eğitim merkezi ingilizce kursu gibi kurslardan farkımız, kalitemiz benzerliğimiz fiyatımız.

Şişli ingilizce kursları halaskargazi caddesinden büyükdere caddesine kadar bölgede yayılmıştır. Biz tam mecidiyeköy meydanındayız.

Şişli ingilizce kurs programı hafta içi akşam ve hafta sonları şeklinde uygulanmaktadır.

Şişli içinde kursların yoğunlukta olduğu bölgelere bakıldığında, tam metro ve metrobüsün kesiştiği noktada Mecidiyeköy meydanında en kolay ulaşım noktasında hizmet vermekteyiz.

kurs.com gibi kurs fırsatları sitelerine bakıldığında daha uygun fiyatlı kurs bulunmadığını göreceksiniz.

Şişli ingilizce konuşma kursu The American den alınır.

TOEFL kursumuz hafta içi akşam ve hafta sonu sınıfları şeklinde uygulanmaktadır.

[siteorigin_widget class=”Thim_Google_Map_Widget”][/siteorigin_widget]