× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Online English Course

Online English Course

Korona virüs sebebiyle eğitim sektörü dahil birçok sektörde durulmalar yaşandı. Okullar, kurslar ve daha nice yerler kapandı. Bu süreçte eğitiminizde bir sorun yaşamamanız için Online English Course dediğimiz uzaktan eğitim sistemine geçiş yaptık. Online English Course dediğimiz sistemde sizlere; kayıt yaptırdığınız eğitim sürenizden herhangi bir eksiklik yaratmadan ücretsiz bir şekilde online olarak eğitimler sağlıyoruz. Bu süreçte evden derslerimize katılarak İngilizce eğitiminize devam edebiliyorsunuz. Üstelik herhangi bir ücret veya kaydınızdan düşmeden !

Çevrimiçi Kursumuz ile Kendinizi Geliştirin

İngilizce okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmek, İngilizceyi daha akıcı konuşmayı öğrenmek veya sadece İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirmek istiyorsanız, benzersiz öğrenme tarzınıza uyacak bir dizi esnek ve kişiselleştirilmiş çevrimiçi kurs sunuyoruz. Bu sayede pandemi yüzünden evde geçirdiğiniz süreyi kendiniz için avantaja çevirerek kendinizi rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Hatta pandemi bitiminde dil eğitiminizi tamamlamış bile olabilirsiniz!

Online English Course

Dil Eğitiminin Önemi

Dünyada ortak dil olarak kullanılan İngilizcenin günümüzde çoğu meslek grubu için olmazsa olmaz olduğunu söylememize gerek yok artık. Gelecekte kendine kariyer yapmak, iyi yerlere gelmek isteyen herkesin bu dili öğrenmesi gerekir şüphesiz. Günümüzde her ne kadar pandemi eğitimimizi aksatıyor gibi görünse de bizler için güzel bir fırsat da olabilir: Değerlendirebilirsek! The American olarak pandeminin başlamasıyla öğrencilerimizin eğitiminde aksama olmaması amacıyla çalışmaya başladık ve Online eğitime geçen ilk dil kursu olduk. Çevrimiçi kurslarımız ve Online English Course adını verdiğimiz eğitimlerimiz ile öğrencilerimize İngilizce öğretmeye son hızla devam ediyoruz. Sizler de pandeminin eğitiminize engel olmasına izin vermek istemiyorsanız Bize Ulaşın sayfamız üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve eğitiminize kaldığınız yerden güvenle devam edebilirsiniz.