× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Mecidiyeköy İngilizce Kursu

İngilizce günümüzdeki en önemli dillerden birisi olmakta. Gerek bilim alanında gerekse de sosyal alanda artık İngilizce bilmek bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Bunun yanında gerek akademik alanda ilerleyecek olun gerekse de büyük bir şirkette işe girecek olan sizden beklenilen nitelikler arasında artık İngilizce şart olmakta. İnsanlar da bu noktada İngilizce öğrenmek için büyük bir çaba göstermekte. Bu noktada da en önemli destek İngilizce kurslarından gelmekte. İngilizce kurları insanların kolay bir şekilde İngilizce öğrenmesine büyük bir katkı sağlamakta. Tabii ki insanlar da bu noktada farklı bölgelerden İngilizce kursları araştırmak. Mecidiyeköy İngilizce kursu araması da bu kapsamda yapılan araştırmalardan birisi olmakta.

 

İngilizce Kurslarının Faydaları

Artık internet gibi ortamların gelişmesi ile birlikte insanlar İngilizce kurslarına gerek olmadığını düşünebilmekte. Fakat bir dil öğrenmek diğer konuları öğrenmek gibi kolay olmamakta. Dillerin birçok hassas noktası bulunmakta. Birçok dil kuralı, yazımı sırasında dikkat etmeniz gerekenler, konuşurken dikkat etmeniz gerekenler ve buna benzer pek çok konu içermekte. Tabii ki bunu internet üzerinden birkaç video izleyerek veya bir kaç yazı okuyarak öğrenmeniz mümkün olmamakta. Tüm bunları bir şekilde öğrenseniz bile internet ortamında karşılıklı olarak konuşmak ve konuşma anlamında da kendinizi geliştirmek için yeteri kadar seçenek bulunmamakta. Tüm bunları içeren internet kurslarının fiyatı da normal bir kursun fiyatını geçmekte.

Mecidiyeköy İngilizce kursu araması yapanlar da bu noktada ne tür avantajlar ile karışılacaklarını ve fiziki bir kurs seçmeleri gerektiğini merak etmekte. Bu noktada;

 • Kurslar sizlere gerekli olan kaynakları sağlamaktadır. Bu sayede kendi kendinizi de geliştirmeniz ve alıştırmalar ile öğrendiklerinizi pekiştirmeniz için gerekli olan imkanı verirler.
 • Kurslar anlamadığınız bir konu olduğunda bunu ücretsiz olarak telafi etme imkanı sunarlar.
 • Kurlarsa yüz yüze etkileşim çok fazladır. Sizinle aynı bilgi düzeyine sahip olan kişiler ile konuşmaya çalışarak kendinizi çok daha hızlı bir şekilde geliştirmeniz mümkün olmaktadır.
 • Kurstaki öğretmenler her an yanınızdadır. Anlamadığınız bir kısım olduğunda veya bir konu hakkında danışmak istediğinizde kolay bir şekilde iletişim sağlamanız mümkündür.
 • Fiziki olarak kursa gitmek sosyalleşmenizi de sağlamaktadır. Bu da kursların en büyük katkılarından birisidir. Çevrenizi ve dilinizi geliştirmek için büyük bir katkı sunarlar.

Tüm bu unsurlar düşünüldüğünde fiziki bir kursa gitmenin faydası net bir şekilde ortaya çıkmaktadır.  Fiziki kurslar İngilizceyi her anlamda sizlere öğretmekte ve bunları çok fazla pratik yapmanıza olanak tanıyarak geliştirmektedir.

The American İngilizce kursumuz bu noktada yardımınıza yetişmektedir. Firmamız bu alandaki en köklü kurslardan birisidir. Gerek kaynaklar anlamında gerekse de eğitim kalitesi anlamında rakiplerinden hep bir adım önde durmaktadır. İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmenizi, İngilizce metinleri anlamanızı, bir konu hakkında İngilizce olarak yazabilmenizi ve tabii ki İngilizce konuşmanızı sağlamaktadır.

 

Mecidiyeköy YDS Kursu

Mecidiyeköy İngilizce kursu araması yapanların bir kısmı İngilizce öğrenmekten çok YDS sınavına hazırlanmak için bu aramayı yapmaktadır. Tabii ki bir dili tamamen öğrenmek ile sınavına hazırlanmak birbirinden farklı konulardır. Bu noktada mutlak amacınız YDS sınavına hazırlanmak ise bu alanda hizmet veren bir kuruluştan yardım almanız gerekmektedir. The American kursumuz bu noktada da sizlere gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Kursumuz İngilizce öğretmekle kalmamakta aynı zamanda sizi YDS gibi sınavlara da hazırlamaktadır. Kursumuz sınavlara hazırlanan öğrenciler için;

 • Sınavda dikkat etmeleri gereken noktalara değinmektedir. İngilizcenin kurallarının yanı sıra sınavın kuralları da öğretilmektedir.
 • Bazı sorulardaki ipuçlarına değinilmektedir. Soruları nasıl daha kolay bir şekilde çözebileceğiniz anlatılmaktadır.
 • Geçmiş yıllarda çıkan sorulara bakılmakta ve bunlar da çözülmektedir. Sınav hakkında bir görüş elde edilmeniz sağlanmaktadır.
 • Sınavdan hedeflediğiniz puanın çok daha üstünde bir puan almanız sağlanmaktadır.
 • Farklı YDS sınavları için farklı dönemler oluşturulmaktadır. Gitmek istediğiniz YDS sınavına yetişmeniz sağlanmaktadır.

Mecidiyeköy İngilizce kursu araması yaparken ihtiyaç duyduğunuz konu eğer YDS sınavına hazırlanmak ise bunu mutlaka kursumuza bildirmelisiniz. Bu noktada kursumuz sizi sınava hazırlık programına alacak ve tamamen sınav odaklı bir eğitim sunacaktır.

 

Mecidiyeköy En İyi İngilizce Kursu

Mecidiyeköy İngilizce kursu araması yaptığınızda karşınıza çok fazla firma çıkmaktadır. Tabii ki iyi bir eğitim almak ve İngilizceyi tam olarak öğrenmek için iyi bir firma seçmeniz gerekmektedir. Bu noktada bir firmanın iyi mi kötü mü olduğuna karar verecek olan da yine sizler olmaktasınız. The American kursumuz bunun farkında olarak hizmet vermektedir. Kursuna gelen her kursiyerine özenle yaklaşmaktadır. Firmamız için sizlerin İngilizceyi tam olarak öğrenmesi ve kursumuzdan mutlu bir şekilde ayrılması her şeyin üstünde gelmektedir. Bu noktada sizlere iyi bir hizmet sunmak için;

 • Alanında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Kursumuzda hizmet veren hocaların tamamı bu alanda eğitim almış hocalardır.
 • Okuma, yazma ve konuşma etkinlikleri ile öğrendiklerinizi pratiğe dökmenizi sağlamaktadır. Bu sayede öğrendikleriniz çok daha fazla pekişmekte ve kalıcı olması sağlanmaktadır.
 • Hocalarımız sizlerle elinden geldiğince birebir de ilgilenmekte. Anlamadığınız bir konu olduğunda veya aklınıza takılan bir kısım olduğunda mutlaka bununla ilgili ek dersler vermekte ve sizin konuyu tam olarak öğrenmenizi sağlamakta.
 • Firmamızın hocaları dışında kalan ekibi de alanında uzman bir ekipten oluşmakta. Sizlerin her türlü ihtiyacı ile ilgili olarak gerekli olan desteği sağlamakta.
 • Kursumuz mutlaka bütçenizi de göz önünde bulundurmakta. Sizlere bu alanda olabilecek en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti vermekte.
 • Kursumuz her zaman bu alandaki en iyi kaynakları kullanmakta. Alıştırmalar ve etkinlikleri le öğrenme sürecini desteklemekte ve kalıcı bir öğrenmenin gerçekleşmesini sağlamakta.

Mecidiyeköy İngilizce kursu araması yaptığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmet ve eğitim sizlere uzman kadromuz tarafından sunulmakta. The American olarak tecrübemizi de kullanarak sizlere her zaman en iyisini vermek ve sizleri mutlu bir şekilde kursumuzdan uğurlamak için çalışmaktayız.

 

Mecidiyeköy İngilizce Kursu Fiyatları

Mecidiyeköy İngilizce kursu fiyatları da insanlar tarafından araştırılan konulardan birisi olmaktadır. Tabii ki her şeyin fiyatının yükseldiği günümüzde insanlar bir eğitim veya hizmet almak istediğinde de fiyatına dikkat etmek zorunda kalmaktadır. The American kursumuz bu noktada da sizlere destek sunmaktadır. Farklı ödeme planları, girmek istediğiniz eğitime göre ücretler, taksit seçenekleri gibi imkanlar ile sizlere ödeme konusunda her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Firmamız bunların yanında yukarıda da belirtiğimiz gibi her zaman en uygun fiyatla en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Fiyat konusunda her zaman rakiplerinden avantajlı bir konumda olmaktadır. Firmamız hizmetlerini planlarken sizlerin bütçesini de mutlaka göz önünde bulundurmaktadır. Bu noktada sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamak ve İngilizceyi tam olarak öğretmek için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için firmamıza gelerek ekibimizle görüşebilir veya telefon üzerinden bizlere ulaşarak yine fiyatlarımız ve eğitimlerimiz hakkında ayrıntılı bir bilgi alabilirsiniz. Destek ekibimiz sizlere her türlü eğitimimiz hakkında bilgi verecek, aklınıza takılan bir durum olması durumunda bunlara cevap verecek ve istediğiniz kurs hakkında da fiyat bilgisini sunacaktır.