× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Kadıköy İngilizce Kursu

Kadıköy İngilizce Kursu

Kadıköy İstanbul’un en yoğun bölgelerinden birisidir. Tabii ki burada farklı eğitimlere de ihtiyaç duyulmaktadır. İhtiyaç duyulan eğitimlerin başında ise İngilizce eğitimi gelmektedir. İnsanlar farklı amaçlar ile İngilizce öğrenmek istemektedir. Gerek iyi bir iş bulmak istediklerinde gerekse  akademik alanda ilerlemek istediklerinde gerekse de yurt dışına çıkmak ve İngilizce konuşmak istediklerinde bu eğitim en büyük ihtiyaçlardan birisi olmaktadır. Ülkemizde İngilizce eğitimi ortaokuldan itibaren verilmeye başlansa da maalesef yeterince başarılı olmamaktadır. Öğrencilerin aktif bir şekilde İngilizce konuşması ve yazması bu eğitimler ile mümkün olmamaktadır. Kurslara olan ilgi de bu yüzden yüksektir. İnsanlar da bu noktada Kadıköy İngilizce kursu aramasını çok fazla yapmaktadır. İyi bir kurs bulmak istemekte ve buradan eğitim almak istemektedir.

The American kursumuz bu noktada sizlere gerekli olan eğitimleri sunmaktadır. İngilizceyi hangi amaçla öğrenmek isterseniz isteyin kursumuz sizlere gerekli olan eğitimi vermektedir. Bu noktada en köklü olan firmaların başında gelmektedir. Sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamak ve İngilizceyi tam olarak öğrenmesini sağlamak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

 

Kadıköy İngilizce Kursu Seçimi

Kadıköy İngilizce kursu araması yaptığınızda karşınıza çok fazla firma çıkmaktadır. Tabii ki çıkan bu kursların arasından iyi bir firma seçmeniz iyi bir eğitim almanız ve İngilizceyi tam olarak öğrenmeniz için çok önemlidir. Bir kurs seçimi yaparken;

 • Kursun mutlaka alanında uzman bir ekiple hizmet verdiğinden emin olunuz.
 • Öğreticilerin bu alanda üniversite eğitimi aldığından emin olunuz.
 • Sizlere dersler dışında da yardım sunacaklarından ve bir problem ile karşılaşmanız durumunda da gerekli çözümü üreteceklerinden emin olunuz.
 • Fiyatlar konusunda uygun fiyatlar ile iyi bir eğitim vermesine dikkat ediniz. Rakipleri ile fiyat konusunda da rekabet etmesine özen gösteriniz.
 • Ödeme konusunda taksit seçenekleri ve farklı ödeme yöntemleri sunduğundan emin olunuz. Mevcut ekonomik şartlarda peşin ödeme yapmanız mümkün olmayabilir.
 • YDS, TOEFL gibi sınavlar için bir kurs almak istiyorsanız bu tür sınavlar için özel bir program sunduklarından ve bu tür sınavlara yönelik eğitimler de verdiklerinden emin olunuz.

Bunlara dikkat ederek bir firma seçimi yapmanız sorunsuz bir deneyim yaşamanız açısından iyi olacaktır. Bunlara dikkat etmemeniz maalesef kötü bir kursa denk gelmenize ve iyi bir eğitim almamanıza sebep olacaktır. Kadıköy İngilizce kursu araması yaptığınızda karşınıza çıkan her kurs ile görüşmek bu noktada sizlere büyük bir fayda sağlayacaktır.

 

Kadıköy En İyi İngilizce Kursu

Kadıköy İngilizce kursu araması yapanların karşısına yukarıda da belirtiğimiz gibi çok fazla kurs çıkmaktadır. İnsanlar bunların arasından en iyisine gitmek istemektedir. Tabii ki buradaki en iyiyi seçecek olan da yine kursa gelecek olan kişilerdir. The American kursumuz bunu bildiğinden dolayı çok iyi bir eğitim vermektedir. Kursumuza gelen tüm öğrencilerimizin ve kursiyerlerimizin İngilizceyi tam olarak öğrenmesi için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Bu noktada;

 • Alanında uzman olan bir ekiple çalışmaktayız. Tüm öğretmenlerimizi bu konuda tecrübesi olan, gerekli eğitimleri almış olan, mümkünse yurt dışına çıkmış olan kişilerden seçmekteyiz. TOEFL gibi sınavlar için eğitim verecek olan eğitmenlerimizi de mutlaka bu sınav konusunda bilgisi olan ve başarı elde etmiş olan öğretmenlerden seçmekteyiz.
 • Günümüz ekonomik şartlarında fiyatların da önemli olduğunu bilmekteyiz. Sizlerin en iyi eğitime en uygun fiyatla ulaşmasını sağlamak için çalışmaktayız. Her zaman en uygun fiyatları sunmakta, bu fiyatlar için de ödeme imkanlarını geniş tutmaktayız.
 • Sizlere anlamadığınız bir konu olması durumunda mutlaka telafi eğitimleri vermekteyiz. Ücretsiz olarak katılabileceğiniz ek dersler sunmakta veya farklı bir grubun dersine girmenize de imkan tanımaktayız.
 • Sadece okuma değil bunun yanında okuduğunu anlama, yazma ve konuşma gibi alanlarda da eğitimlerimizi vermekteyiz. Sizlerin tam olarak İngilizceyi öğrenmesini sağlamaktayız. Bunun için etkinlikler düzenlemekte ve kendi seviyenizdeki insanlar ile alıştırma yapmanızı sağlamaktayız.
 • Gerekli olan tüm kaynakları sizlere sunmaktayız. Sizlerin alıştırmalar yaparak ve konuları tekrar ederek tam öğrenmeyi gerçekleştirmesini sağlamaktayız. Bunun için gerekli olan her türlü basılı materyali de vermekteyiz.
 • YDS, TOEFL ve YÖKDİL gibi sınavlar için özel programlar sunmaktayız. Tamamen sınavdan yüksek almanızı sağlayacak taktikler ile sizlere eğitim vermekteyiz. Bu sayede kısa zamanda sınavdan yüksek bir puan almanızı sağlamaktayız.
 • Bir sorun ile karşılaşmanız durumunda gerekli olan desteği sağlamaktayız. Sizlerin tam olarak İngilizceyi öğrenmesi için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

The American olarak amacımız her zaman sizlerin başarısı ve İngilizceyi öğrenmesi olmaktadır. Firmamız paradan ve diğer unsurlardan önce her zaman eğitimi tutmaktadır. Bu alandaki en tecrübeli firmalardan birisi olması ile de sizleri başarıya ulaştırmaktadır.

 

Kadıköy YDS ve TOEFL Kursu

Kadıköy İngilizce kursu araması yapanlar sadece İngilizce öğrenmek için bu aramayı yapmamaktadır. Bunun yanında YDS, TOEFLS veya YÖKDİL gibi sınavlara girmesi gerektiğinde de bu araştırmayı yapmaktadır. Öğrenciler yurt dışında okumak istediklerinde veya ülkemizde lisans sonrası eğitime devam etmek istediklerinde bu sınavlara girmesi gerekmektedir. Kursumuz bu sınavlardan yüksek puan alma amacı ile kursumuza gelenlere de özel bir hizmet sunmakta ve onlara özel bir eğitim vermektedir. The American olarak;

 • Sınavlara hazırlık sınıfları oluşturmaktayız. Bu sınıflarda tamamen sınavdan yüksek puan almanızı sağlayacak taktikler ile ilerlemekteyiz.
 • YDS, YÖKDİL ve TOEFLS sınavları konusunda uzman olan, bu sınavlar hakkında yeterince tecrübesi olan bir öğretim kadrosu ile çalışmaktayız.
 • Bu kurslar için özel bir fiyat politikası izlemekteyiz. Sizlere olabildiğince uygun fiyatlar ile bu sınavlara hazırlamaktayız. İsterseniz İngilizce öğretiminin yanında sınavlara hazırlık kursu da vererek paketler de sunmaktayız.
 • Girmek istediğiniz sınavın vaktine göre sınıflar oluşturmaktayız. YDS, TOEFL ve YÖKDİL sınavının gününe uygun şekilde planlamalarımızı yapmaktayız. Sınavlar gelmeden eğitimleri tamamlamaktayız.
 • Anlamadığınız bir konu olması veya sınavda başarısız olmanız durumunda sizlere gerekli olan telafi eğitimini sağlamaktayız. Siz başarılı olana kadar bu eğitimleri vermeye devam etmekteyiz.

Sizlerin YDS, TOEFL veya YÖKDİL’den tam başarı elde etmesi için gereken tüm özeni göstermekteyiz.

Kadıköy İngilizce Kursu Fiyatları

Kadıköy İngilizce kursu araması yapanların merak ettiği konulardan birisi de tabii ki fiyatlar olmaktadır. The American olarak belirtiğimiz gibi bu konuda da sizlere her zaman en iyi seçenekleri sunmaktayız. Hem fiyatlarımızı olabildiğince düşük tutmakta hem de ödeme için farklı seçenekler sunmaktayız. Bu sayede sizlerin iyi bir eğitim kurumundan eğitim almanızı sağlamaktayız. Bu konuda net bir fiyat bilgisi almak için kursumuza gelebilir veya ekibimize telefon ile ulaşabilirsiniz. Ekibimiz gitmek istediğiniz kurs hakkında sizlere gerekli olan bilgilendirmeyi sağlayacak ve fiyat bilgisi hakkında da gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Bu noktada farklı kurs seçeneklerimiz, sınavlara hazırlık programlarımız ve benzeri eğitimlerimiz ile bütçenize uygun bir seçenek mutlaka sizlere sunulmaktadır. Daha önce de belirtiğimiz gibi kursumuz için para ve benzeri sebeplerden önce sizlerin tam olarak İngilizce öğrenmesi ve kursumuzdan mutlu bir şekilde ayrılması gelmektedir. Sizlerin aldığı hizmetten ve eğitimden memnun kalmasını sağlamak için de gerekli olan tüm çaba fazlası ile gösterilmektedir.