× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

İstanbul İngilizce Kursu

İstanbul ülkemizin en kalabalık şehri olduğundan dolayı pek çok hizmete burada ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada ihtiyaç duyulan hizmetlerden birisi de İngilizce kursu olmaktadır. Artık iş dünyasından eğitim alanına kadar her türlü alanda karşımıza İngilizce çıkmaktadır. İngilizce bilmeden iyi bir konuma gelmek mümkün olmamaktadır. Bunun yanında YDS, YÖKDİL ve TOEFL gibi sınavlarda da karşımıza İngilizce çıkmaktadır. İnsanlar da İngilizceyi iyi bir şekilde öğrenmek için iyi bir kurs aramaktadır. İstanbul İngilizce kursu araması da bu noktada çok fazla yapılmaktadır. The American kursumuz bu noktada ihtiyacınızı karşılamak üzere çalışmaktadır. Firmamız sizlere gerek İngilizce öğrenmeniz için gerekse de sınavlarda başarılı olmanız için gereken eğitimi sunmaktadır.

 

İstanbul YDS ve YÖKDİL Kursu

İstanbul İngilizce kursu arması yapanların büyük bir kısmı YDS ve YÖKDİL sınavları için bu araştırmayı yapmaktadır. YDS ve YÖKDİL aslında benzer sınavlardır. Bu sınavlardan aldığınız puanlar eşit derecede sayılmakta ve aynı yerlerde geçerli olmaktadır. Bu noktada bu sınavlar yüksek lisans yapmak istediğinizde, doktora yapmak istediğinizde ve akademisyen olmak istediğinizde karşınıza çıkmaktadır. Akademik alanda ilerlemek gibi bir düşünceniz varsa bu sınavlara girmeniz şarttır. Bu sınavlar sadece İngilizce olarak yapılmasa da akademide de İngilizce en çok işinize yarayacak dil olduğundan, YDS ve YÖKDİL kursları da genel olarak İngilizce üzerinde durmaktadır. The American kursumuz da bu noktada sizlere gerekli olan eğitimi sağlamaktadır. Kursumuz;

 • YDS ve YÖKDİL sınavı için sizlere taktikler vermekte ve bazı soruları çok kolay bir şekilde çözmenizi sağlamaktadır.
 • Bu sınavda kullanabileceğiniz kaynakları sizlere vermektedir. Bu sayede gerekli olan alıştırma çalışmalarını yapmanız da sağlanmaktadır. Sınava tam olarak hazır bir şekilde girmeniz hedeflenmektedir.
 • Bu sınavlar için özel sınıflar açılmaktadır. Bu sınıflarda tamamen sınava yönelik eğitim verilmektedir. Tüm ders programı da sınav takvimine göre hazırlanmaktadır. Sınav günü geldiğinde konuların tamamı bitirilmiş olmaktadır.
 • Anlamadığınız bir konu olursa veya sınavda başarısız olursanız sizlere telafi eğitimi sunmaktadır.
 • Geçmiş yıllarda çıkan soruların çözümünü yapmakta ve bu sayede konuları pekiştirmeniz de sağlanmaktadır. Sadece çıkmış soruların değil benzer soruların çözümü de sınıfta bol bol yapılmaktadır. Bu örnekler ile konuyu tam olarak öğrenmeniz ve sorular üzerinde uygulamanız sağlanmaktadır.

Kursumuz YDS ve YÖKDİL konusunda sizlere iyi bir hizmet vermektedir. Sınav gününde tam olarak hazır bir şekilde sınava girmenizi sağlamaktadır. Kursumuzdan çıkan öğrencilerimizin başarı oranı bu noktada çok yüksektir. YDS ve YÖKDİL’de 70 puanı geçme oranımız neredeyse %100’e ulaşmaktadır.

 

İstanbul TOEFL Kursu

İstanbul İngilizce kursu araması yapanların bir kısmı da TOEFL sınavı için bu araştırmayı yapmaktadır. TOEFL dünya üzerinde geçerliliği olan 130’dan fazla ülke tarafından kabul gören ve 1300’den fazla üniversitenin istediği bir sınavdır. Yurt dışında okumak istediğinizde veya yurt dışında akademik hayatınızı ilerletmek istediğinizde sizlerden istenilecek ilk şart TOEFL puanı olmaktadır. The American kursumuz bu noktada da gerekli olan eğitimleri vermektedir. Bu sınav YDS ve YÖKDİL sınavlarına göre çok daha zordur. Bu yüzden burada iyi bir eğitimin verilmesi şarttır. Kursumuz;

 • TOEEFL sınavı konusunda tecrübesi olan ve bu sınavda başarılı olan eğitmenler ile bu eğitimleri vermektedir.
 • TOEEFL sınavında konuşma, yazma, okuduğunu anlama ve okuma gibi aşamalar bulunmaktadır. Kursumuz tüm bu aşamalar için gerekli olan eğitimleri vermektedir. Bunun yanında konuyu tam olarak pekiştirmeniz için bu konularda alıştırmalar da yapmaktadır.
 • Sizlere gerekli olan sınav ip uçları verilmektedir. Sınavda başarıya ulaşmanız için gerekli olan taktikler anlatılmaktadır.
 • YDS ve YÖKDİL’de olduğu gibi bu sınavda da sizlere özel sınıf açılmaktadır. Bu sayede tamamen TOEFL öğrencileri ile aynı ortamda olmanız sağlanmaktadır. Bu da akran öğrenmesini desteklemekte ve başarıya ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır.
 • TOEFL için de telafi eğitimi sunulmaktadır. Gerek sınavdan başarısız olmanız durumunda gerekse de bir konuyu anlamamanız durumunda ekstra dersler yapılmaktadır.

TOEFL sınavından başarı oranı en yüksek olan kursların başında The American kursumuz gelmektedir. Bunun sebebi hem bu alandaki en köklü kurslardan birisi olmamız hem de ekibimiz bu alanda uzmanlığının olmasıdır. Kursumuz sizlerin başarılı olmasını sağlamak için en iyi hizmeti vermektedir.

 

İstanbul En İyi İngilizce Kursu

İstanbul İngilizce kursu araması yaptığınızda karşınıza tabii ki yüzlerce kurs çıkmaktadır. İyi bir eğitim almak için mutlaka bu firmalardan da iyi bir firmayı seçmeniz gerekmektedir. Firma seçimi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlara dikkat etmeniz iyi bir eğitim almanızı da sağlamaktadır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken unsurlar;

 • Firma mutlaka gerekli olan kaynak kitapları sizlere sağlamalıdır. Kitaplar konuyu pekiştirmek ve o an unuttuğunuz bir yer olursa hatırlamak için çok önemlidir.
 • Eğitmenler mutlaka öğretmenlik eğitimi almış olan, bu alanda tecrübesi bulunan ve uzman olan kişilerden oluşmalıdır. Öğretmenler eğitimdeki en önemli noktadır.
 • Kursun bu konuda yeteri kadar tecrübesi olmalıdır. Kurs uzun süredir hizmet vermeli ve kursa gidenler tarafından da olumlu olarak değerlendirilmelidir.
 • Kursun ücretleri bütçenize uygun olmalıdır. Kurs olabildiğince uygun fiyatlar ile sizlere en iyi eğitimi vermeyi amaçlamalıdır.
 • Farklı ödeme yöntemleri ve taksit seçeneklerini kurs sizlere sunmalıdır. Günümüzde peşin olarak bir ürün veya hizmet almak maalesef pek de mümkün olmamaktadır.
 • Kursun destek ekibi iyi çalışmalıdır. Herhangi bir konuda bir sorun yaşamanız durumunda sizlere mutlaka gerekli olan desteği sağlamalıdır. Haklı bir sebeple sınıf değiştirmek isterseniz bu gibi konularda da mutlaka çözüm üretmelidir.
 • Tüm kurslar için sizlere telafi eğitimi sunulmaktadır. Bir konuyu anlamamanız durumunda bu konu tekrar anlatılmaktadır. Gerekli olan durumlarda farklı bir grup ile aynı konuyu tekrar işlemeniz sağlanmaktadır.

Bu noktalara dikkat ederek bir firma seçmeniz tabii ki İngilizceyi de iyi bir şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır. The American olarak tüm bu noktalara dikkat etmekte ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Bu noktada en iddialı olan firmaların başında gelmekteyiz. Tabii ki bu iddiamızı da bu alandaki tecrübemize ve uzman ekibimize borçluyuz. Firmamız İstanbul İngilizce kursu araması yaptığınızda ihtiyacınız olabilecek her türlü eğitimi sizlere en iyi şekilde sağlamak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Sizlere bu alanda her zaman en iyi eğitim sunulmaktadır. Sizlerin konuları tam olarak öğrenmesi ve iyi bir İngilizce hakimiyeti olması kursumuz için en önemli husustur.

 

İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları

İstanbul İngilizce kursu fiyatları da merak edilen konulardan birisidir. Firmamız sizlere her zaman en iyi eğitimi en uygun fiyatla vermeyi amaçlamaktadır. Bu noktada elinden gelenin fazlasını yapmakta ve tüm eğitimlerini buna göre planlamaktadır. Girmek istediğiniz kurs hakkında ayrıntılı bir bilgi almak için kursumuza gelmeniz veya telefon ile bizlere ulaşmanız mümkündür. Ekibimiz sizlere hem kurslarımız hakkında ayrıntılı bir bilgi sunacak hem de girmek istediğiniz kursa göre fiyat teklifi yapmaktadır. Eğer kursumuza kaydolmak isterseniz bu durumda farklı ödeme ve taksit seçenekleri de sizlere sunulmaktadır. Sizlerin en iyi eğitimi almasını sağlamak için ekonomik olarak gerekli her türlü imkan sağlanmaktadır.