× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

İş Hayatında İngilizce Neden Gerekli?

iş hayatında İngilizce eksikliği yaşadınız mı?

Eğer bu acı durumu yaşadıysanız, nelerden bahsettiğimizi yakından biliyor olmalısınız. Bu durumu hiç yaşamadıysanız, çevrenizdeki insanlardan bununla ilgili dikkat çekici anılar dinlemişsinizdir. Öyle ya da böyle biliyoruz ki iş hayatında kilit noktalarda İngilizce’ye ihtiyaç duyabiliyoruz ve bu noktalar gerçekten kilit nokta olabiliyor! İngilizce ile ilgili kötü duruma düştüğünüz anılarınız olsa da olmasa da gelin bu sorunu birlikte çözelim!

18 yıl önce ‘İngilizce konuşmak için yüksek meblağlara gerek yok,her zaman herkes İngilizce konuşabilir ’ sloganıyla başlamış olduğumuz bu yola 10 binin üzerinde kişiyi İngilizce konuşturarak yüzlerde gülümsemeye sebep olan  , iş hayatlarında başarıyı yakalamalarında önemli rol oynayan The American Mecidiyeköy ün tam göbeğinde harika terasıyla sizi bekliyor.

Her alanda olduğu gibi özellikle iş hayatında İngilizce biliyor olmanın ne kadar önemli bir yeri olduğunu bilmeyenimiz yoktur . Sizlerle aynı bölümlerden mezun olmuş on binlerce kişiden sizi ayıracak olan en önemli şey, öncelikle İngilizce konuşabiliyor olmanızdır . Ve yine aynı şekilde çalıştığınız pozisyonlarda sizi bir adım öteye çıkaracak olan da İngilizce konuşabiliyor olmanızdır .

İş hayatında İngilizce konusunda, diğer bireylerden bir adım önde olabilmek adına biz sizi  The American olarak yenilikçi eğitim anlayışını benimsemiş olan bir kurum olarak genel İngilizce eğitimlerimize davet ediyoruz.

Defter kitap gibi materyaller kullanmadan ,uygulamalı ve pratik bir şekilde sizi konuşabilir hale getiriyoruz. Ev ödevi yada grammer kurallarına takılmıyorsunuz. Yıllardır dilinize plesenk olmuş ‘anlıyorum ama konuşamıyorum ‘ cümlesini size unutturabiliriz. ‘Evet benim tam olarak ihtiyacım bu’ dediğinizi duyar gibiyiz . O zaman sizi Mecidiyeköy ün tam da göbeğinde yer alan İngilizce kursumuz The American’a sıcak bir kahvemizi ikram edip detayları konuşabilmek için bekliyoruz.

Türkiye’nin en uygun fiyatlı ve en başarılı eğitim kurumu The American ile İngilizce konuşmak artık hayal değil. Siz de 2018 yılında kendinize bir jest yapın ve The American’a gelin.

iş hayatında İngilizce ile ilgili kursumuzun tanıtımını da inceleyebilirsiniz.