× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

İngilizce Kursu Fiyatları

Pandemi ve İngilizce Kursları

Dönemimizin en büyük problemlerinden olan pandemi süreci Dünya çapında işleyişi aksattığı gibi eğitim sektörünü de aksatmış bulunmakta. Pandemi süreci dolayısıyla bildiğimiz üzere eğitimde online sisteme geçilmiş ve birçok kısıtlamaya gidildi. Bu kısıtlamalar ve aksamalar içerisinde bireylerin İngilizce öğrenimi de doğal olarak yavaşladı. The American olarak, öğrencilerimizin bu olumsuz olaylardan etkilenmemesi için elimizden geleni yapmaktayız.

İngilizce Kurslarının Gidişatı

Çoğu dil eğitimi veren kurum bu durum ile baş etmekte zorlanırken bizler öğrencilerimiz için en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Pandeminin başlarında online sisteme en erken geçen kurum olarak ve güncel olarak yaptıklarımız ile öğrencilerimizi mağdur etmemeye özen gösteriyoruz. Bu da bizleri çoğu dil kurumundan farklı bir noktaya taşıyor.

İngilizce Kurs Fiyarları

Diğer İngilizce Kurslarından Farklarımız

  • Pahalı İngilizce kurslarının aksine oldukça uygun bir fiyatla kaliteli bir eğitim sağlamaktayız.
  • Pandeminin meydana getirdiği olumsuz şartlara rağmen öğrencilerimizin mağdur olmaması için gerekenleri özenle yapmaktayız.
  • Eğitime ve kaliteye önem vermekteyiz.
  • Klasik dil eğitimi kalıplarından farklı ve etkili metotlar kullanmaktayız.

İngilizce Kurs Fiyatları Hakkında

Bildiğiniz üzere ülkemizde İngilizce kursları bir miktar pahalıdır ve bazı kurumların sağladığı yetersiz eğitim sebebiyle İngilizce kurslarına bir ön yargı bulunmakta. The American olarak İngilizce kursumuza olan bu ön yargıyı kırıyoruz. Oldukça uygun olan fiyatımız ve kaliteli eğitimimiz sayesinde aldığınız eğitimden memnun kalmamanız mümkün değil! Diğer dil kurumlarından farklı olarak; kullandığımız etkili metotlar ve uygun fiyatımızla sizlere tatmin edici bir eğitim sunuyoruz.  İngilizce kurs fiyatımız ve eğitimimize dair detaylı bilgi için bizlere Hakkımızda kısmından veya aşağıda bulunan numaralardan ulaşabilirsiniz:

  1. 0212 706 3370
  2. 0212 297 8292