× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Çocuklar İçin İngilizce

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4
Çocuklar İçin İngilizce

The American İngilizce Kursu tarafından hazırlanan çocuklar için ingilizce eğitimleri 7 – 12 yaş grubu arasındaki öğrenciler için kurgulanan özel bir programdır.

Çocuklar için ingilizce kurslarında, sınıf mevcudunu 10-12 kişi olarak planlamaktayız. Sınıflarda anadili ingilizce olan eğitmenler tarafından eğitim verilir. Çocuklar için ingilizce kursunda sınıflar, önce yaş gruplarına göre ve ingilizce seviyelerine göre planlanır. Böylece çocuklar, geniş ve rahat bir ortamda İngilizce eğitimlerine kolay adapte olurlar.

The American Kadıköy İngilizce kursunda verilen “çocuklar için ingilizce kursları” özellikle ilköğretim öğrencilerinin İngilizce alt yapısını oluştururken İngilizce’yi sevdirmeyi amaçlamaktadır.

HEMEN ARAMAK için 0216 706 3370

Çocuklar için İngilizce kursunda, eğitim saatleri danışmanlarımız yardımıyla ve ortak karar vererek planlanmaktadır. Müfredata ek olarak, haftanın belirli günleri; yalnız aynı seviyedeki ve aynı yaş grubundaki öğrenciler için konuşma, dinleme, yazma şeklinde oyunlu aktivite programları tamamen ücretsiz verilmektedir. Böylece yalnız ingilizce kursu olmanın dışında çocukların ingilizce öğrenmekten keyif alması sağlanmaktadır.

The American Kadıköy İngilizce Kursunun sunmuş olduğu çocuklar için ingilizce kurslarında bu yıl eğitime devam edip gelecek yıl bir üst seviyeden İngilizce kursuna devam edecek öğrenci oranı %98’dir. Yani başarı burada kaçınılmazdır.

Çocuklar için İngilizce kursları, öğrencilerin İngilizce seviyelerine göre belirlenmekte ve farklı seviyedeki öğrenciler asla aynı sınıfta derse sokulmamaktadır.

Çocuklar için ingilizce kurslarına kayıt olan tüm öğrencilerimize ek olarak, ilkokuldaki ingilizce sınav dönemlerinden önce okul imtihanlarına hazırlık etütü verilerek, okul eğitimlerindeki eksik olan bölümler üzerinde eğitmenler ile birlikte çalışma fırsatı verilmektedir. Sınav dönemlerinde ek olarak verilen etütlerin tamamı ücretsizdir ve randevu sistemi ile planlanmaktadır.

Çocuklar için İngilizce kurslarımız yaz ve kış dönemlerinde devam etmektedir. Kış dönemi kursları, okulların açılması ile başlamakta ve kapanması ile son bulmaktadır.