× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Birebir İngilizce

Özel Dersler

Pandeminin başlaması ile birlikte sosyal aktiviteler gibi eğitim sektöründe de durulma yaşandı. İnsanlar artık toplu derslere haklı olarak katılmak istememekte. Korona bulaşma riski insanları etkilediğinden dolayı eğitim sektörünü de doğal olarak etkiledi. Peki pandemi yüzünden hayatımızın durulmasına izin mi vermeliyiz? Tabii ki hayır! Bu duruma çözüm olarak öğrencilerimiz birebir İngilizce derslerine yönelmeye başladı. The American olarak biz de öğrencilerimize yardımcı olmak için uygun fiyatlı özel dersler oluşturarak eğitim sektöründe yaşanan bu durulmayı bir nebze ortadan kaldırdık.

birebir ingilizce

Özel İngilizce Dersleri

Pandemi dolayısıyla duraksayan eğitim sektöründe öğrencilerimizin eğitimini kolaylaştırmak amacıyla birebir İngilizce derslerine geçtik. Alanında deneyimli öğretmenlerimizle birlikte sınıflarda birebir ders alabilecek ve böylece İngilizceyi daha etkili öğrenebileceksiniz. Pandeminin hayatımızdan eksilttiği diğer şeyleri düşününce eğitimin de bu listeye girmesine izin veremezdik. Korona tedbirleri kapsamında hijyene ve sağlığa önem verdiğimiz sınıflarımızda ve aynı bilince sahip öğretim görevlilerimiz ile gönül rahatlığı ile eğitiminize devam edebilir, İngilizceyi akıcı konuşmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Birebir ingilizce

Özel Derslerimizin Faydaları

  • Birebir dersler aldığınızda eğitmenlerimiz sizin üzerinize yoğunlaşır. Bu sayede İngilizceyi daha etkili bir şekilde öğrenmiş olursunuz.
  • Kalabalık sınıflardan uzakta olduğunuz için koronadan dolayı endişe etmenize gerek kalmaz.
  • Uygun fiyatlarımız sayesinde diğer kurumlar ile kıyaslayınca tasarruf etmiş ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenmiş olursunuz.
  • Mevcut dönemde isterseniz online olarak da eğitiminize devam edebilirsiniz.

Özetleyecek Olursak

Bu yazımızda sizlere pandemi döneminin hayatımıza etkileri ve özel derslerimizden bahsettik. Eğitimlerimiz ve İngilizce ile ilgili daha fazla bilgi için anasayfamızdan diğer yazılarımıza göz atabilir veya bize ulaşın  kısmından bizlere ulaşarak hızlıca bilgi edinebilirsiniz. Pandemi döneminde dil eğitiminizin aksamasını istemiyorsanız siz de birebir derslerimize katılabilir ve pandemiyi avantajınıza çevirebilirsiniz.