× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Beşiktaş İngilizce Kursu

Beşiktaş İngilizce kursu araması son zamanlarda çok fazla yapılmaktadır. İngilizce artık günümüzde bilinmesi zorunlu bir dil haline gelmiştir. İnsanların pek çok yerde karşısına İngilizce çıkmaktadır. Bu noktada;

 • Akademik alanda ilerlemek istediğinizde İngilizce bilem zorunluluğunuz bulunmaktadır. Bu noktada üniversiteler yüksek lisans veya doktora yapmak istediğinizde sizlerden YDS puanı istemektedir.
 • Yurt dışında eğitim almak istediğinizde TOEFL sınavına girmeniz gerekmektedir. Bu sınav İngilizce olarak yapılan en zor sınavlardan birisidir. Bu sınav hem konuşma hem yazma hem de anlama becerilerinizi test etmektedir.
 • Yurt dışında çalışmak istediğinizde tabii ki iyi derecede İngilizce bilmeniz gerekmektedir. Bu noktada özellikle temel dil kurallarına hakim olmalısınız. Eğer teknik bir alanda çalışacaksanız tabii ki bu teknik dili de bilmelisiniz.
 • Ülkemizde mühendislik, bilişim alanları veya yazılım alanı gibi bir alanda işe girmek istediğinizde yine sizlere İngilizce şartı koşulmaktadır.
 • Teknoloji alanında habercilik yapmak istediğinizde gelen haberleri çevirebilecek kadar İngilizce şartı aranmaktadır. Yine İngilizce olarak yayın yapıyorsanız bu noktada iyi şekilde yazmanız da gerekmektedir.

Özetle gerek eğitim dünyasında gerek akademide gerekse de iş dünyasında artık İngilizce en büyük şartlardan birisi olmaktadır. İnsanlar da İngilizceyi iyi bir şekilde öğrenmek için iyi bir kurstan eğitim almak istemektedir.

The American olarak sizlere bu noktada her alanda İngilizce kursu vermekteyiz. İster sınavlara hazırlık için olsun isterseniz tamamen dil öğrenmek için olsun kurslarımızı sizlere sunmaktayız. Beşiktaş İngilizce kursu araması yaptığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü eğitimi sizlere vermekteyiz. Firmamız bu alanda çalışan en köklü firmaların başında gelmektedir. Bu tecrübesi sayesinde de sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

 

Beşiktaş En İyi İngilizce Kursu

Beşiktaş İngilizce kursu araması yaptığınızda karşınıza birçok kurs çıkmaktadır. Tabii ki insanlar da bu kursların arasında iyi bir kurs bulmak ve iyi bir eğitim almak istemektedir. Tabii ki burada iyi olan firmayı belirleyecek her zaman kullanıcılardır. Firmamız da bunu bildiği için her müşterisine en iyi şekilde eğitim sunmaktadır. Her ne amaçla gelmiş olursa olsun istediği her türlü eğitim ona sunulmaktadır. Bu noktada;

 • Eğer YDS, TOEFL veya YÖKDİL için kursumuza başvurursanız sizler için ayrı sınıf açılmaktadır. Sınavlara hazırlık kurslarımız ayrıdır. Bu kurslarda temel İngilizcenin yanında sınava hazırlık eğitimi de verilmektedir. Bunun yanında bu sınıfların planlaması da sınava yetişecek şekilde yapılmaktadır.
 • Firmamız okuma, okuduğunu anlama, yazma ve konuşma etkinlikleri yapmaktadır. Sınıflar herkesin seviyesine göre ayarlanmaktadır. Bu sayede diğer kursiyerler ile de çalışma ve birbirinizi de geliştirme imkanınız olmaktadır.
 • Kursumuz gerekli olan tüm kaynakları da sizlere vermektedir. Bu kaynaklar sayesinde konuları daha iyi öğrenmeniz ve öğrendiklerinizi de pekiştirmeniz mümkün olmaktadır. Evinizde de çalışmaya devam etmeniz için gerekli olan imkanlar sunulmaktadır.
 • Anlamadığınız bir konu olması durumunda mutlaka telafi eğitimi yapılmaktadır. Gerekli olması durumunda farklı bir gurup ile aynı dersi bir daha almanız sağlanmaktadır. Bu sayede tüm konuları tam olarak öğrenmeniz sağlanır.
 • Fiyatlar konusunda da her zaman bütçeniz düşünmektedir. The American kursumuz mevcut ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak sizlere olabilecek en uygun fiyatları sunmaktadır. Sizlerin iyi bir kursa uygun fiyatla yazılmanızı sağlamaktadır.
 • Ödeme konusunda elden taksit, kredi kartına taksit gibi yöntemler de sunmaktadır. Ödeme konusunda sorun yaşamamanız için gereken her türlü çaba gösterilmektedir. Ekonomik olarak zorluk çekmemeniz sağlanmaktadır.
 • Kursumuz her türlü konuda sizlere destek olmaktadır. En ufak bir probleminiz olması durumunda gerekli çözümü sağlamaktadır. Her türlü sorununuz karşısında bir çözüm üretmektedir.

The American kursumuz başta da belirtiğimiz gibi bu alandaki en köklü firmaların başında gelmektedir. Bu alandaki tecrübesi sayesinde de her türlü planlamayı en doğru şekilde yapmaktadır. Sizlerin bir konuyu tam olarak öğrenmesini sağlamaktadır. Beşiktaş İngilizce kursu araması yapıp da bizi tercih ettiğinizde asla pişman olmamanız için kurumumuz ve çalışanlarımız elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Sizlere olabilecek en iyi imkanlar sunulmakta bunların karşılığında da olabilecek en uygun fiyatlar istenmektedir.

 

Beşiktaş İngilizce Sınavlara Hazırlık Kursu

Beşiktaş İngilizce kursu araması yapanların ihtiyaç duyduğu kurslardan birisi de sınavlara hazırlık kursu olmaktadır. Başta da belirtiğimiz gibi akademik alanda ilerlemek istediğinizde veya yurt dışında okumak istediğinizde karşınıza farklı sınavlar çıkmaktadır. Bunların başında YDS, TOEFL ve YÖKDİL gelmektedir. YDS ve YÖKDİL ülkemizde yüksek lisans veya doktora yapmak istediğinizde ve akademisyen olmak istediğinizde karşınıza çıkan sınavlar olmaktadır. Bu iki sınav ÖSYM tarafından yapılmaktadır. TOEFL ise yurt dışına eğitim görmek istediğinizde yapılan bir sınavdır. Bu sınav 130’dan fazla ülkede geçerliliği olan uluslararası bir sınavdır. Dünya geneline 1300’e yakın okul da farklı ülkelerden gelen öğrencileri almak için bu sınavı istemektedir. Bu noktada tabii ki sınavlara hazırlık için özel bir eğitim almanız gerekmektedir. The American olarak sınavlara hazırlık konusunda da sizlere gerekli olan hizmeti sunmaktayız. Bu noktada;

 • Sınavlara hazırlık için özel sınıflar açılmaktadır. Bu sınıflarda İngilizcenin temel kurallarının yanı sıra sınavlara yönelik ip uçlarına da yer verilmektedir. Bu sayede hızlı ve doğru şekilde soruları çözmeniz sağlanmaktadır.
 • Sınavlara hazırlık için sizlere gerekli olan kaynaklar sunulmaktadır. Bu kaynaklar sayesinde kurs dışında da tekrar yapmanız sağlanmaktadır.
 • Tüm kurslarımızda olduğu gibi sınavlara hazırlık kurslarımızda da telafi eğitimleri sunulmaktadır. Anlamadığınız konular için veya sınavı kazanamamanız durumunda mutlaka telafi eğitimi sağlanmaktadır.
 • Bu sınıflardaki ders zamanları sınavlara göre hazırlanmaktadır. Bu noktada sınava kadar tüm konular tamamlanmaktadır. Sizlerin sınava tamamen hazır bir şekilde girmesi sağlanmaktadır.

Kursumuzdan çıkan adaylarımızın YDS, YÖKDİL ve TOEFL sınavlarındaki başarısı çok yüksektir. Kursumuz bu alanda uzun süredir hizmet sunduğundan tabii ki artık bu sınavlar konusunda da uzmanlaşmıştır. Öğrencilerini en iyi şekilde bu sınavlara hazırlamaktadır. Bu alanda her geçen gün gelişmekte ve neredeyse %100’e yakın bir başarı oranı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Eğer sınavda başarısız olursanız firmamız sizlere telafi eğitimi de sunmaktadır. Bu noktada sınavdan başarılı olmanız sağlanmaktadır.

 

Beşiktaş İngilizce Kursu Ücretleri

Beşiktaş İngilizce kursu ücretleri de tabii ki merak edilen konular arasında yer almaktadır. İnsanlar bir hizmetten faydalanmak istediğinde mutlaka bunun ücretini de araştırmaktadır. Firmamız sizlere olabilecek en uygun fiyatlar ile en iyi eğitimi vermeyi amaçlamaktadır. Bu noktada rakiplerinden bir adım önde olmaktadır. Firmamızdan istediğiniz zaman fiyat bilgisi almanız mümkündür. Farklı kurslarımız olduğundan dolayı sizlere sabit bir fiyat sunulamamaktadır. Bu noktada en doğru fiyat bilgisini almak için kursumuza gelebilir veya telefonla arayarak destek ekibimize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizlerin ihtiyacını en doğru şekilde belirleyecek, kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi sunacak ve fiyatlar konusunda da sizi bilgilendirecektir. Kursumuza kayıt olmaya karar verirseniz bu noktada farklı ödeme yöntemleri ve taksit seçenekleri ile de sizlere yardımcı olunmaktadır. Eğitim almak istediğinizde, ekonomik sebeplerin buna engel olmaması için The American olarak elimizden geleni yapmaktayız. En uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.