× The American Dil Kursu Şimdi Arayın
0212 297 82 92

Blog Details

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Bakırköy İngilizce Kursu

İngilizce kurslarına olan ilgi her geçen gün artmaktadır. İnsanlar farklı sebepler ile İngilizce öğrenmek istemektedir. Bu sebepler arasında yurt dışında eğitim almak, akademik olarak ilerlemek veya yeni bir iş bulmak gibi sebepler olabilmektedir. Artık İngilizce bilmek pek çok alan için şart sayılmaktadır. İngilizce bilmek bazı işler ve akademik alan için bir şart olmaktan çıkıp bir zorunluluk haline bile gelmiştir. Bu yüzden iyi bir kurstan İngilizce öğrenmek önemlidir. İnsanlar da farklı bölgelerde İngilizce kursu aramaktadır. Bakırköy İngilizce kursu araması da bu noktada yapılan araştırmalardan birisi olmaktadır.

The Amrican kursumuz sizlere bu noktada gerekli olan hizmeti vermektedir. Kursumuz İngilizce kursları arasında en köklü olan kursların başında gelmektedir. Sizlere bu alanda en iyi eğitimi sunmaktadır. Tecrübesini de kullanarak sizlere her zaman en iyisini vermektedir. Kursumuz sadece İngilizce öğrenmeniz konusunda değil YDS, TOEFL ve YÖKDİL gibi sınavlara hazırlanmanız konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır.

 

Bakırköy İngilizce Sınavlara Hazırlık Kursu

Bakırköy İngilizce kursu araması yapan pek çok kişi YDS, TOEFL ya da YÖKDİL gibi sınavlara hazırlanmak için bu araştırmayı yapmaktadır. Bu sınavlar yurt dışında eğitim almak istediğinizde veya akademik alanda ilerlemek istediğinizde karşınıza çıkan sınavlar olmaktadır. Tabii ki sadece sınava yönelik bir eğitim almanız hayatınız boyunca yeterli olmayacaktır. Fakat bu sınavlar belirli zamanlarda yapıldığından dolayı hızlı bir şekilde sınavdan başarılı olmak ve sonrasında İngilizce öğrenmeye devam etmek adaylar için en iyi seçenek olmaktadır. The American olarak sizlerin bu ihtiyacına da en doğru çözümü üretmekteyiz. Firmamız sizlere sınavlara hazırlık kursu da vermektedir. Sınavlara hazırlık kursunda;

 • Sınav takvimine uygun olarak düzenlemeler yapılmaktadır. Sınavdan önce eğitimlerin tamamlanması sağlanmaktadır.
 • Tüm İngilizcenin kurallarını öğretmekten daha çok sınava yönelik taktikler ile ilerlenmektedir. Sınavda karşınıza çıkacak olan ve bunları hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak olan konular anlatılmaktadır.
 • Sınavlar için telafi eğitimleri sunulmaktadır. Anlamadığınız bir konu olduğunda veya sınavdan başarısız olduğunuzda mutlaka telafi eğitimi verilmektedir.
 • Özellikle TOEFL anlamında eğitim veren eğitmenlerimiz bu sınava hakim olan, bu sınavdan yüksek başarı elde etmiş olan ve öğretmenlik anlamında da gerekli olan eğitimi almış olan insanlardan seçilmektedir.
 • Sizlere gerekli olan destek sağlanmaktadır. En ufak bir problem bile yaşamamanız için gerekli olan özen gösterilmektedir.
 • Firmamız eğitimin yanında gerekli olan kaynakları da sizlere sunmaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz ve alıştırma yaparken kullanabileceğiniz her türlü kaynak verilmektedir.
 • Sınavlara hazırlık için özel sınıflar oluşturulmaktadır. Bu sayede kursun hızlı bir şekilde ilerlemesi ve sadece sınavlara hazırlanan adayların bir araya gelmesi sağlanmaktadır.

The American olarak sizlerin bu tür sınavlarda yüksek bir başarı elde etmesi için gerekli olan tüm çabayı göstermekteyiz. Kursumuzdan eğitim aldıktan sonra sınava girenlerin başarı oranları da kursumuzun etkisini açık şekilde ortaya koymaktadır. Rakiplerimize göre bu anlamda başarı oranımız çok yüksektir.

Bakırköy En İyi İngilizce Kursu

Bakırköy İngilizce kursu araştırması yapanlar tabii ki iyi bir eğitim kurumundan eğitim almak istemektedir. Bu noktada hızlı bir şekilde İngilizceyi öğretecek, gerekli olan kaynakları sağlayacak ve iyi bir eğitim verecek kuruluştan eğitim almak isterler. The American firmamız bu noktada sizlere gerekli olan eğitimi en iyi şekilde vermek ve sizlerin kursumuzdan memnun ayrılmasını sağlamak için büyük bir çaba göstermektedir. Sizlere en iyisini sunmak için;

 • Alanında uzman olan eğitmenler ile çalışmaktadır. Hem İngilizceye hem de Türkçeye hakim olan, bu alanda gerekli olan eğitimleri almış bir ekiple sizlere hizmet vermektedir.
 • Sizler için gerekli olan kaynakları sağlamaktadır. Bu sayede eğitimlerden sonra da konuları çalışabilmenizi ve pekiştirmenizi sağlamaktadır.
 • Fiyatlarına mutlaka dikkat etmektedir. Sizlerin iyi bir kurstan eğitim almasını sağlamak için olabildiğince düşük fiyatlar ile kursları sizlere sunmaktadır.
 • YDS, TOEFL ve YÖKDİL gibi sınavlar için özel sınıflar oluşturmakta ve bu sınıflarda sınava yönelik eğitimler vermektedir. Gireceğiniz sınava hızlı bir şekilde hazırlanmanızı sağlamaktadır.
 • Ödeme konusunda gerekli olan yardımı yapmaktadır. Kredi kartına taksit, senet veya benzeri ödeme yöntemleri ile ödeme konusunda da rahatlık sağlamaktadır.
 • Kursumuz tüm kurs seçeneklerinde telafi eğitimi de vermektedir. Anlamadığınız bir kısım olduğunda mutlaka bunu pekiştirmektedir.
 • Sadece düz bir anlatım yapmakla yetinmemektedir. Okuma çalışmaları, okuduğunu anlama çalışmaları, karşılıklı konuşma etkinlikleri ile konuyu tam olarak öğrenmeniz sağlanmaktadır.
 • Tüm sınıflar kendi denginiz olan insanlar ile oluşturulmaktadır. Bu sayede sınıfta kendinizi bilmiyor gibi hissetmenizin önüne geçilmektedir. Tamamen aynı seviyede insanlar ile birlikte öğrenme imkanı sağlanmaktadır. Birbiriniz ile çalışmanız da bu sayede desteklenmektedir.

The American olarak bu alandaki tecrübemizi sizlere en iyi şekilde yansıtmak için çalışmaktayız. Bakırköy İngilizce kursu araması yaptığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlerin sorunsuz bir hizmet almasını bunu da uygun bir fiyatla almasını sağlamaktayız.

 

Bakırköy İngilizce Kursu Seçimi

Bakırköy İngilizce kursu seçimi yapmak insanlar için zor olabilmektedir. Bu noktada aklınızda soru işareti kalmaması için karşınıza çıkan tüm kurslar ile görüşmelisiniz. Bu görüşmeler sırasında firmanın sizlere ne sunduğunu ve bunun karşılığında da ne kadar istediğini güzel şekilde not almalısınız. Bir firma seçimi yaparken mutlaka yukarıdaki şartları sağladığından emin olmalısınız. Sizlere gerekli eğitimi ve kaynakları sağlayacak, anlamadığınız bir kısım olduğunda tekrar eğitimi verecek, konuşma ve yazma gibi konularda da gelişmenizi sağlayacak bir kurstan eğitim almalısınız. Aksi halde aldığınız eğitimin bir başarısı olmayacaktır. Sadece birkaç kelimenin anlamı ile birkaç cümlenin nasıl yazılacağını öğrenmek size büyük bir katkı getirmeyecektir. Bir kursa gitmenizin asıl amacı yazma, okuma, okuduğunu anlama ve en önemlisi de konuşma gibi alanlarda da uzman olabilmenizdir. Bu noktada mutlaka iyi bir kurs seçmeniz gerekmektedir. The American firmamız yukarıda belirtiğimiz hususlara dikkat ederek hizmet sunmaktadır. Hiç bir zaman parayı ön planda tutmamakta her zaman sizin İngilizce öğrenmenizi hedef almaktadır. Bu sayede sizlere olabilecek en iyi hizmeti tecrübesi ve alanında uzman ekibi ile vermektedir. Firmamızdan hizmet almayacak olsanız bile kursumuza gelerek veya telefon ile arayarak hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Ekibimiz her şartta sizlere en iyi şekilde hizmet sunacaktır.

 

Bakırköy İngilizce Kursu Fiyatları

Bakırköy İngilizce kursu fiyatları da insanlar tarafından araştırılmaktadır. Tabii ki bir hizmet alırken insanlar için fiyat da önemli kriterlerden birisi olmaktadır. Bu noktada almak istediğiniz kurs türüne ve İngilizcede ulaşmak istediğiniz seviyeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Sizlere sabit bir fiyat vermemiz bu anlamda mümkün olmamaktadır. En doğru fiyat bilgisi için mutlaka kursumuza gelmeniz veya telefon ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kursumuz bu alanda en uygun fiyatla en iyi hizmeti vermek için gerek tüm çabayı göstermektedir. Tüm eğitimlerinizi ve hizmetlerini bu anlayış doğrultusunda planlamaktadır. Destek ekibimiz de sizlere ödemeler konusunda her türlü imkanı sunmakta ve sizlerin iyi bir eğitime olabilecek en düşük fiyatla ulaşmanızı sağlamaktadır. İstediğiniz zaman fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.